The Simpsons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Anketos~

+5
Mūlia
wudo
JustMe
Imala
Nina
9 posters

Go down

~Anketos~ Empty ~Anketos~

Rašyti  Nina Tr. 01 16, 2008 10:29 pm

Kad geriau susipažintume būtų gerai jog šio forumo dalyviai užpylditų šią anketą:

1.Jūsų vardas...
2.Jūsų nickas ir kodėl būtent toks?...Papasakokite kaip jį sugalvojote...
3.Kieks jums metų? ir kada švenčiate savo gimtadienį? (,kad galėtume kartu atšvęsti...)
4.Kokiame mieste jūs gyvenate?
5.Ar turite augintinį, savo numylėtinį? Jei taip, tai koks jo vardas, papasakokite apie jį?...
6.Jei esate jau paskirtas/a į kokį nors koledžą tai koks jis? Jei jau turite koledža tai ar norėjote į tą koledža patekti...? Jei jūs dar niekur nepaskirtas į kurį koledžą norėtumėte patekti?
7.Jūsų internetinė svetainė, forumas...
8.Koks jūsų horoskopas?
9.Koks jūsų mėgstamiausias filmas? perskaityta knyga?
10.Kaip jums šis forumas? Pakomentuokite... Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę...
11.Papasakokite ką nors šiaip apie jus....




Paskutinį kartą redagavo , Št. 01 26, 2008 3:46 pm. Redaguota 1 kartą
Nina
Nina
Merė

Pranešimų skaičius : 932
Age : 32
Registration date : 2008-01-12

https://springfield.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  Imala Št. 01 26, 2008 3:15 pm

1. Aurelija
2.Na mano nicką žino visi bet pakartosiu Imala o kaip aš jį sugalvojau net nežinau gal išgirdau, o gal šeip... na vienu žodžiu neatsimen...
3.Dabar man tai 13 o gimtadienį švenčiu gegužės 17d. na tą jau tikrą)
4. Alytuje...
5. Dabar neturiu bet turėjau šunelį vardas buvo Dinas dalmantinų veislėsir didelis neklaužada
6. Kaip matyti nepaskirta aš į jokį koledžą ir manau nebūsiu...
7. www.suneliukai.piczo.com
8. Jautis
9. Na pasakysiu mėgstamiausią autorių tiksliau jo slapyvardį Maksas Frajus
10. Liux...
11. Aha... esu vidutinio ūgio, beveik mėlynų akių, rudų palukų, patinka įvairūs keiti užsiėmimai (Na pvz. šaudymas iš lanko fechtavimas, afrikiečių kalba... ir pan.)
Imala
Imala
Merės pagalbininkė

Pranešimų skaičius : 1002
Age : 30
Miestas : alytus
Registration date : 2008-01-16

http://www.suneliukai.piczo.com

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  JustMe Sk. 01 27, 2008 1:42 pm

1.Kristina
2.Aj nžn :] Sėdėjau, galvojau, kad reikia naujo nick'o, paėmiau ir sugalvojau... Seniau nick'as buvo Raudona arba Spyruokle
3. Dabar man 12, o 13 sueis gegužės 26 :]~ Nepamirškit pasveikint Very Happy
4. Šiauliuose
5. Taip, turiu. Katę Tomitą, na ji dabar STORA... Very Happy Jos kailis labai spalvotas ir ji nerealiai mėgsta mėsos konservus katėms Very Happy
6.Nu dar nepaskyrė... Norėčiau patekti į Lyzos...
7. Šiuo metu neturiu... :[
8. Dvyniai
9. Filmas - mmm... Labai daug, bet neseniai žiūrėjau "Titaniką", tai jį čia ir parašysiu... Crying or Very sad O knyga - oi irgi daug... Very Happy
10. Geras, nors toks pat kaip ir praėjusieji, bet tai neblogai :]~
11. Mhm. Esu rudaplaukė, rudaakė, mėgstu sėdėti intike, skaityti, būti su draugais... :]~


Paskutinį kartą redagavo , Tr. 01 30, 2008 9:01 pm. Redaguota 1 kartą
JustMe
JustMe
Lyzos koledžo vadovas/ė

Pranešimų skaičius : 439
Age : 28
Miestas : Šiauliai
Registration date : 2008-01-27

http://avrill.weebly.com/

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  Nina Sk. 01 27, 2008 3:38 pm

1.Jūsų vardas... Na mano vardas Lina
2.Jūsų nickas ir kodėl būtent toks?...Papasakokite kaip jį sugalvojote... Nina nu panašus į mano tikrą vardą - Lina... Nors iš tikrųjų nusirašiau nuo savo kvepalų pavadinimo Very Happy
3.Kieks jums metų? ir kada švenčiate savo gimtadienį? (,kad galėtume kartu atšvęsti...) 1991.09.19 Daug devynetų Very Happy
4.Kokiame mieste jūs gyvenate? Saulės miestas - Šiauliai
5.Ar turite augintinį, savo numylėtinį? Jei taip, tai koks jo vardas, papasakokite apie jį?... Oj turiu tinginėlį , katiną - Dikį.. Jam 6metai, ir paskuriniu metu labai pasidarė didelis bliuvius Very Happy
6.Jei esate jau paskirtas/a į kokį nors koledžą tai koks jis? Jei jau turite koledža tai ar norėjote į tą koledža patekti...? Jei jūs dar niekur nepaskirtas į kurį koledžą norėtumėte patekti? Esu šio forumo Merė taigi nelabai kur nors pateksiu...
7.Jūsų internetinė svetainė, forumas... Šita ir yra mano
8.Koks jūsų horoskopas? Mergelė
9.Koks jūsų mėgstamiausias filmas? perskaityta knyga? Na kažkada kažkokiam filme esu išgirdusi vieną citatą tai ja čia ir pasinaudosiu: Danguje žvaigždžių yra labai daug... Kaip galima turėti vieną mylimiausią?
10.Kaip jums šis forumas? Pakomentuokite... Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę... Nelabai galiu komentuoti nes pati jį ir sukūriau
11.Papasakokite ką nors šiaip apie jus....Esu neaukšta, rudaplaukė. Akys - žaliai pilkos... Mėgstu tapybą... ir tiek eus paprasta mergina...
Nina
Nina
Merė

Pranešimų skaičius : 932
Age : 32
Registration date : 2008-01-12

https://springfield.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty wudo

Rašyti  wudo Št. 02 02, 2008 8:02 pm

1.Jūsų vardas... Martynas
2.Jūsų nickas ir kodėl būtent toks?...Papasakokite kaip jį sugalvojote... wudo nzn kaskur maciau
3.Kieks jums metų? ir kada švenčiate savo gimtadienį? (,kad galėtume kartu atšvęsti...)1995-07-10 12 metu man
4.Kokiame mieste jūs gyvenate?Pasvalys
5.Ar turite augintinį, savo numylėtinį? Jei taip, tai koks jo vardas, papasakokite apie jį?...turiu suni veisle sibiro laika vardas barta
6.Jei esate jau paskirtas/a į kokį nors koledžą tai koks jis? Jei jau turite koledža tai ar norėjote į tą koledža patekti...? Jei jūs dar niekur nepaskirtas į kurį koledžą norėtumėte patekti? nzn dar i koki
7.Jūsų internetinė svetainė, forumas... www.wudos.xz.lt
8.Koks jūsų horoskopas? vezys
9.Koks jūsų mėgstamiausias filmas? perskaityta knyga? nera
10.Kaip jums šis forumas? Pakomentuokite... Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę... geras patinka matosi daug dirbta
11.Papasakokite ką nors šiaip apie jus....nera ka
wudo
wudo
Merės pagalbininkas

Pranešimų skaičius : 117
Age : 28
Registration date : 2008-02-02

http://www.wudos.xz.lt

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  Mūlia Kv. 02 21, 2008 5:01 pm

1.Jūsų vardas... Emilė [tik ne Emilija..]

2.Jūsų nickas ir kodėl būtent toks?...Papasakokite kaip jį sugalvojote... Mūlia. Tai mano brolis vadina mane taip. jis 8 metais vyresnis. Kažkaip sugalvojo, ir man prikibo tas nickas...

3.Kieks jums metų? ir kada švenčiate savo gimtadienį? (,kad galėtume kartu atšvęsti...) Esu gimusi birželio 9 dieną.. : )

4.Kokiame mieste jūs gyvenate? Šiauliuose..

5.Ar turite augintinį, savo numylėtinį? Jei taip, tai koks jo vardas, papasakokite apie jį?... Taip, turiu du augintinius: katę Pikolą ir Šunį [tiksliau kalytę] Bitę. Juos rasite gyvūnų skyriuje...

6.Jei esate jau paskirtas/a į kokį nors koledžą tai koks jis? Jei jau turite koledža tai ar norėjote į tą koledža patekti...? Jei jūs dar niekur nepaskirtas į kurį koledžą norėtumėte patekti? esu Barto koledže. Labai norėjau ten patekti. Ir man ten patinka... ; )

7.Jūsų internetinė svetainė, forumas... dėja, katik uždariau svetainę...

8.Koks jūsų horoskopas? dvyniai...

9.Koks jūsų mėgstamiausias filmas? perskaityta knyga? Filmas- Amelija iš Monmartro [pranc. Amelie de Monmartre] o knyga- Mažasis princas, kurią reikėtų perskaityti tiek suaugusiems, tiek vaikams. Be to dar ir knyga Mergaitė su apelsinais. Begalo graži knyga.

10.Kaip jums šis forumas? Pakomentuokite... Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę... Puikus. Labai jaukus ir su begalo draugiškais žmonėmis...

11.Papasakokite ką nors šiaip apie jus.... na esu užsispyrusi visų draugų taikytoja [ jei kas nors susipyksta ] ir esu žmogus, turintis daug draugų.


Mūlia
Mūlia
Barto koledžo vadovas/ė

Pranešimų skaičius : 518
Miestas : Šiauliai
Registration date : 2008-02-16

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  eLiL Kv. 02 21, 2008 6:16 pm

1.Jūsų vardas...
Laura.;pp
2.Jūsų nickas ir kodėl būtent toks?...Papasakokite kaip jį sugalvojote...
Hmm;} Daugelyje svetainių mano toks nick, šeip net nebeatsimenu kodėl toks..;}
3.Kieks jums metų? ir kada švenčiate savo gimtadienį? (,kad galėtume kartu atšvęsti...)
12.;pp Rugpjūčio 31d.;} Na ir diena gera;D
4.Kokiame mieste jūs gyvenate?
Ignalinoje.;pp
5.Ar turite augintinį, savo numylėtinį? Jei taip, tai koks jo vardas, papasakokite apie jį?...
Turiu, šunį jo vardas Dikas. Jis laabai storas ir gražus..;pp Jam jau 6metai.
6.Jei esate jau paskirtas/a į kokį nors koledžą tai koks jis? Jei jau turite
koledža tai ar norėjote į tą koledža patekti...? Jei jūs dar niekur
nepaskirtas į kurį koledžą norėtumėte patekti?
Esu Barto koledže.;pp Tai norėjau į jį patekti.;}
7.Jūsų internetinė svetainė, forumas...
www.lile-lile.mylivepage.com
8.Koks jūsų horoskopas?
Mergelė.;}
9.Koks jūsų mėgstamiausias filmas? perskaityta knyga?
Hmm.;} Daug yra tokių.
11.Papasakokite ką nors šiaip apie jus....
Nu esu linksma, optimistė ir laabai mėgstu kašį.;}
eLiL
eLiL
Barto koledžo narys

Pranešimų skaičius : 201
Miestas : Ign..;>~
Registration date : 2008-02-02

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  elektryte Pen. 02 22, 2008 4:34 pm

[b]1.Jūsų vardas... Ugnė
2.Jūsų nickas ir kodėl būtent toks?...Papasakokite kaip jį sugalvojote... tiesiog jau nuo seno ji vartoju
3.Kieks jums metų? ir kada švenčiate savo gimtadienį? (,kad galėtume kartu atšvęsti...) 15metu, balandi
4.Kokiame mieste jūs gyvenate? vilniuje
5.Ar turite augintinį, savo numylėtinį? Jei taip, tai koks jo vardas, papasakokite apie jį?... neturiu
6.Jei esate jau paskirtas/a į kokį nors koledžą tai koks jis? Jei jau turite koledža tai ar norėjote į tą koledža patekti...? Jei jūs dar niekur nepaskirtas į kurį koledžą norėtumėte patekti? esu paskirta i mardzes koledza ir man tai lb patinka
7.Jūsų internetinė svetainė, forumas... neturiu
8.Koks jūsų horoskopas? jautis
9.Koks jūsų mėgstamiausias filmas? perskaityta knyga? Pirates of the caribbean, o knyga tai net nezinau daug patiko...
10.Kaip jums šis forumas? Pakomentuokite... Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę... lb geraas tik reikia daugiau zmogiuku Smile
11.Papasakokite ką nors šiaip apie jus.... Esu linksma Wink
elektryte
elektryte
Mardžės koledžo vadovas/ė

Pranešimų skaičius : 1312
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-02-22

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  LiLy Tr. 02 27, 2008 11:09 pm

Pasisakys ir LiLy ;}

1. Realybėje esu žalioji Rūta, o virtualioje erdvėje paprasčiausiai LiLy.
2. Mano nick'as, kaip matote, yra LiLy. Jį pradėjo naudoti ir draugai, tai tapo tarsi mano miela pravarde. O jis gimė be galo paprastai, išgirdau šaukiant kažką per kūno kultūros pamoką lauke. Man tai nuskambėjo be galo panašiai į Rūtą, mano vardą. Kai galų gale išsiaiškinau, kad taip buvau šaukiama aš, mano klasiokės sugalvojimu, nusprendžiau šitą nick'ą pasilikti, o dabar jis man "įsiskiepijo" tarsi antras vardas. ;]
3. Dabar man 14 metų, nei daug, nei mažai. Gimtadienį švenčiu vasarą, rugpjūčio 20 dieną ir tuo be galo džiaugiuosi. ;]]
4. Gyvenu Lietuvos širdyje, Kaune.
5. Ką gi, auginu Jorkšyro terjerą Šortį ir dekoratyvinį triušį Bučkį. Šuo yra mano numylėtinis, o triušis lyg ir priklauso mamai. Na, kaip tikriausiai ir supratot, Šortis ir yra visiškai mano šuo. ;D Dabar jam metai su trupučiu, jis nesveria dviejų kilogramų ir yra pats pats pats pačiausias iš mano "meilių". ;]]
6. Esu Lizos koledže ir labai džiaugiuosi. Apie šį koledžą ir svajojau, mano norai išpildyti. ;}
7. Na, turiu tokią RPG stiliaus menų mokyklą. Tai mano ir draugės darbas, tik kol kas ji užsidariusi reformacijai, pertvarkymui. http://bumbam.getgoo.net
8. Esu liūtukė, atitinkanti visus jos reikalavimus. ;}}
9. Labiausiai mėgstu žiūrėti siaubi filmus ar komedijas, todėl vieną išskirti būtų tiesiog neįmanoma. O knyga, Haris Poteris, dievinu šitą veikalą. ;}
10. Man čia patinka, lankytojai draugiški, o ir "aplinka" miela ;]]
11. Na ką, daugumą jau pasakiau. Nemėgstu "bandos" instinkto, kai vienas pasako ir visi iš paskos "beždžioniauja" tą patį. Labai mėgstu žmones, turinčius nuomonę. Nekenčiu melagių, dviveidžių, tariamų "draugų", šmeižikų ir kepenėlių.

Lyg ir viskas apie LiLy. ;}}
LiLy
LiLy
Springfildo grožybių prižiūrėtoja

Pranešimų skaičius : 234
Registration date : 2008-02-03

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  domne Št. 03 08, 2008 9:01 pm

1. Na, danute:)
2. Nu šove viena kart į galvą, ir viskas:)
3. Dabar 9, kovo 9 - bus 10!!!
4. Šiauliuose, Sun City
5. Katė Tomita su 4 katiniukais:))))
6. Nesu paskirta, noriu i Lyzos
7. Neturiu:D
8. Žuvyte
9. "Karibu jūros piratai", "Žiedų valdovas" , "Liūtas, burtininkė ir drabužių spinta" , "t.t.", "t.t." , "t.t." SmileSmileSmileSmile
10. e, nzn , ką tik užsireginau SmileSmileVery Happy:D
11.kiti geriau žino SmileSmileSmileSmileSmileSmile
lets Party


Paskutinį kartą redagavo Imala, Pen. 04 04, 2008 7:48 pm. Redaguota 1 kartą (Reason for editing : Ištaisiau rašybos klaidas...(Imala))
domne
domne
Lyzos koledžo narys

Pranešimų skaičius : 31
Registration date : 2008-03-08

Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  Svečias Sk. 03 09, 2008 3:19 pm

1.Jūsų vardas... Gabrielė
2.Jūsų nickas ir kodėl būtent toks?...Papasakokite kaip jį sugalvojote... na kažkaip man patikdavo rašyti TaIp tai ir sugalvojau: DInaRA--->
3.Kieks jums metų? ir kada švenčiate savo gimtadienį? (,kad galėtume kartu atšvęsti...) Man 9 metai kovo 19 bus 10 Smile gimtadienius švenčiu savaitgaliais kur nors kur galima papramogauti Smile
4.Kokiame mieste jūs gyvenate? Vilniuje
5.Ar turite augintinį, savo numylėtinį? Jei taip, tai koks jo vardas, papasakokite apie jį?... Turiu katiną vardu Tigras jis labai lingsmas, padūkęs
6.Jei esate jau paskirtas/a į kokį nors koledžą tai koks jis? Jei jau turite koledža tai ar norėjote į tą koledža patekti...? Jei jūs dar niekur nepaskirtas į kurį koledžą norėtumėte patekti? Esu Lyzos koledže ir esu tuo patenkinta Peacee
7.Jūsų internetinė svetainė, forumas... http://bazaras.forumakers.com/
8.Koks jūsų horoskopas? Žuvys
9.Koks jūsų mėgstamiausias filmas? Titanikas. perskaityta knyga? Širdis
10.Kaip jums šis forumas? Pakomentuokite... Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę... geras Peacee
11.Papasakokite ką nors šiaip apie jus.... netgi nežinau neturiu nuomonės shhh

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

~Anketos~ Empty Re: ~Anketos~

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume